Το μάθημα Τεχνικό Σχέδιο θα ξεκινήσει σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχει ανακοινώσει η Γραμματεία, την Τετάρτη 14/10 και ώρα 9:00-11:00.

Το μάθημα Θεωρίας θα γίνεται σε μία τηλεδιάσκεψη, κοινή για όλους τους φοιτητές. Για να συμμετέχετε, συνδεθείτε στο Team του μαθήματος, στο κανάλι "Θεωρία". Τη μέρα/ώρα του μαθήματος, θα υπάρχει ενεργή τηλεδιάσκεψη στην οποία θα μπορείτε να συνδεθείτε. Δε χρειάζεται εγγραφή.

Τα εργαστήρια θα γίνονται σε ολιγομελείς ομάδες. Για τη συμμετοχή στο εργαστήριο, είναι απαραίτητη η εγγραφή σε ομάδα - λεπτομέρειες έχουν αναρτηθεί στο eclass. Όσοι έχουν ήδη εγγραφεί σε κάποια από τις ομάδες 1 έως 5, δε χρειάζεται να κάνουν κάτι άλλο. Αλλαγή ομάδας επιτρέπεται μόνο μέχρι την Τετάρτη 14/10, και πριν ξεκινήσει το πρώτο εργαστήριο. Είναι δική σας ευθύνη να επιλέξετε ομάδα που δε συμπίπτει με άλλο μάθημα - συμβουλευτείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα του εξαμήνου σας.

Για οδηγίες πρόσβασης στις ηλεκτρονικές πλατφόρμες του πανεπιστημίου Θεσαλίας, δείτε σχετική ενημέρωση στις 8/10/2020 (https://www.uth.gr/welcome).

Στο εξής, ανακοινώσεις, διευκρινίσεις, και πάση φύσεως οδηγίες για το τεχνικό σχέδιο θα αναρτώνται αποκλειστικά στο eclass. Για τεχνικά προβλήματα απευθύνεστε στο teledu [AT] uth [DOT] gr.